Ziyaretçi Yorumları

08 Kasım 2022, 14:20
I learned the self-empowerment course with Dr. Salam Asaad of the international future college and self empowerment .
Learning in the self-empowerment course helped me to be more ambitious, more willed and striving towards my goals, I was able to make decisions that comfort me, the meditation that I went through through the self-empowerment course helped me to be in the fullest comfort of body and soul, I was able to dare, stand and face with confidence, strength and will For everything that stands in exchange for harming me or belittling any goal whatsoever, farewell to everything that frustrates us and underestimates our great abilities.
faith in God and in yourself and your abilities above everything, put yourself first, I wish me and everyone success and access to everything we want
KİŞİSEL GELİŞİM

Marleen Sulaiman Azbarga

23 Mart 2020, 13:12
Ogluma derslerinde çok yardımci oldular. Etüt merkezinizden çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum.
Ev Hanımı

Münevver Dereci

23 Mart 2020, 13:11
Hayalimin yani izmirin gerçek olmasını sağlayan hocam,Ağustosta başlayıp Haziran sonuna kadar onun sayesinde çalıştım ve kazandım.Matematiğimi sıfırdan zirveye çıkaran hocama sonsuz teşekkürler.
Öğrenci

Bilge Tümtürk

23 Mart 2020, 13:10
Okuldan gelince öğretmenlerim ile birlikte ödev yapmak çok güzel. Eski dershane öğretmenlerim bize sadece test çözdürürdü. Eğitim Etüt Kursunda bizimle ilgilenen çok iyi öğretmenlerim var. Öğretmenlerimi seviyorum.
Öğrenci

Dilara Şenler

23 Mart 2020, 13:09
Ygs sınavıma az kalmıştı. Ne yapacağımı bilmiyordum. Meslek lisesinde bir öğrencinin temelleri atılmamış bir eğitim çerçevesinde yetişen bir bireydim. Eğitim Etüt seni keşfettiğim an her şey değişmişti. Saygılarımla...
Öğrenci

Doğuşkan KARA

5 kayıttan 1 - 10 arasındaki kayıtlar gösteriliyor